*Weekend Dani*

IMG_3545

 

Powyżej ostatnie zdjęcie zrobione w ten weekend. Długi weekend, bo pełen wrażeń. Już piątek był dla Dani pełen wrażeń, bo poszłyśmy na dłuższy spacer do Parku Morskie Oko. W porze lunchu w tygodniu nie ma tam praktycznie psów, za to ogromna przestrzeń i całkiem niezłe schody do przebycia.

Z piątku na sobotę udaliśmy się do Lasu. Posiedzieliśmy z rodzicami i odwiedziliśmy Kinię, co wiązało się z przeprawą przez Odrę… promem! Zdecydowanie Dani nie lubi podróżować statkami. Uspokoiła się, kiedy wskoczyła do samochodu. Za to obwąchiwanie brzegu to było coś!

Trafiliśmy na pierwszy śliczny weekend tego przedwiośnia. Aż chciało się łazić po dworze, więc wietrzyliśmy Daniowe futro tak często jak to było możliwe. Nie narzekała, bo za każdym razem wybieraliśmy inną drogę leśną. W ten sposób zna już całkiem niezły kawałek zaprzyjaźnionego Parku Krajobrazowego. A to, że po podwórku biegała bez smyczy i szelek, to już w ogóle szaleństwo!

Zdecydowanie, to był dooobry weekend. Można ruszyć do pracy z nową energią. Dzięki autostradzie dystans 450 km w jedną stronę, aby pooddychać świeżym powietrzem nie jest już taki straszny. Tylko Nala i Sandy są smutne, że nie mogą się poznać z Dani. Patrzą sobie tylko na nią przez okno:

IMG_3483

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>