Pingwinek imprezuje z blogerami

Wpis gościnny. Nazywam się Pingwinek. Opowiem Wam o b(v)logerskiej Wigilii w Prochowni Żoliborz, na którą zaprosiła mnie Ilona z Blogostrefy. Ciężko się pisze nosem, więc wpis złożony będzie przede wszystkim ze zdjęć.

Jak Wigilia to Wigilia – blogerzy przygotowali pyszności. Muffinki, Blok czekoladowy i smalec, który chętnie wcinałem z ogórkiem na pajdzie chleba:

Blogerzy, jak to blogerzy – zaczęli się popisywać. Pierwszy wystąpił czarodziej od zapachów i podrażnił trochę blogerskie nosy (i dzioby), ale każdy zapach dobrze pachnie, kiedy podaje go Ania z Podróżnickich.

Nie Muzyczna Pięciolinia – bo tak nazywa się pachnące miejsce w sieci – uraczył zapachami nawet samego 007 i Michała, który wymyśla czadowe koszulki (trochę konkurencja dla mnie, ale mnie konkurencja mobilizuje). O! i Ernest załapał się na grupową zapachową fotkę!

Oj, jak już trochę soku wyskokowego od Przyjaciela Blogerów – Wyborowej się polało to zaczęliśmy konkursy zręcznościowe. Wiecznie zaczytana zaprosiła nas do pląsów kalamburowych. Oj nie było łatwo…/fotografka tez już trochę rzeczonego soku wypiła… Rioja się jej trunek nazywał/

Potem już średnio pamiętam… Śpiewałem „Kolorowe sny” z Krzyśkiem Słuchałem o dalekich krajach i zdobyłem brazylijskie jagody, które ponoć odchudzają (mam nadzieję, że nie, bo lubię swój brzuszek) – Gadzinowski podesłał kilka niezłych przepisów – będziemy próbować.

Na koniec była cała ogrooomna sesja zdjęciowa, ale to będziecie mogli zobaczyć na portalu Kobiecy Punkt, bo w końcu pozowałem niemal non stop ze wszystkimi fajnymi blogerami i blogerkami!

Nie mogłem sobie odpuścić zdjęcia z BlogerMamą! wcisnął się na nie Krzysiek, ale wiadomo – on dąży do tego, żeby zarabiać na blogu, więc ma parcie na szkło…

A na zimne wieczory mam porto od Andrzeja

Allllee było fajnie – dobrze czasem się spotkać w tak zacnym gronie!

Inne relacje:

Psie wędrówki

Kami Scheicht – vlog

Lukrecjusz

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>