Orzeł może!

orzel mozeRadiowa Trójka i Gazeta Wyborcza zamierzają w Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej (2 maja) zachęcać Polaków, aby zwalczyli stereotyp ponurego, wciąż narzekającego i szarego mieszkańca Europy, który wszystko widzi w czarnych barwach. Całej akcji towarzyszyć będzie nasz poczciwy orzeł, wokół którego organizatorzy uknuli wiele aktywności i żartobliwe wierszyki, które w liczbie dwóch milionów zostaną zrzucone w czterech miastach Polski.

Jutro zespół „Mogli w czwartek” pod kierownictwem Artura Andrusa będzie nagrywał piosenkę przewodnią akcji. Znając Andrusa będzie czadowa. Jak tylko się pojawi postaram się tu zalinkować. Więcej o „Orzeł może” znajdziecie na stronie Radiowej Trójki.

Lubię takie akcje. Możliwe, że przyłączyłabym się do niej fizycznie gdyby nie to, że biorę 2 maja ślub. W sumie to na pewno nie będę wtedy ponura, a miejsce, gdzie będziemy jeść zupę poślubną ma podobne barwy do różu akcji.

P.S Kiedy w „główne słowo kluczowe” wpisywałam „Orzeł może” to pojawiło mi się: „Czy orzeł może zjeść lisa?” hmm… pewnie jak to orzeł: może!

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>