Bloggers Family Wawa #4

Bloggers Family Wawa (#BFWawa) to świetny przykład na to, że najlepsze projekty powstają dzięki spontanicznym pomysłom bezinteresownych ludzi. Wyszliśmy od małego spotkania dla blogerów z dziećmi i ich przyjaciół – na pierwszym spotkaniu, w Molo Kids Cafe, było kilka osób (klik), na kolejnym w restauracji Trzy Kolory już kilkanaście (klik), trzecie, w Regeneracji było do tego stopnia popularne, że nie zdążyłam nawet ze wszystkimi pogadać! (klik)

Czwarte spotkanie #BFWawa, tym razem w Rodzinnym Centrum Rozrywki Hula Kula (w skrócie na kręglach) to już przegięcie – przez to, że dałam się namówić na „jedną rundkę w kręgle” czas umknął mi tak szybko, że udało mi się porozmawiać tylko ze współzawodnikami… na szczęście nagrody od Taty Bajarza były także dla najsłabszych zawodników, więc mój duch rywalizacji poszedł spać… a ja mogłam się poddać treningom pod czujnym okiem syna Stelli.

Na zdjęciach możecie podziwiać wszelkie techniki rzutu kulą w kierunku kręgli (to najwłaściwsze określenie, bo daleko nam do turniejowego poziomu). Cudowne było to, że dzięki temu, że zaprosiła nas Hula Kula niektórzy grali w kręgle pierwszy raz w życiu! Trochę im nie wierzę, bo to była akurat dość mocna grupa – pełna determinacji.

Najważniejszą częścią (poza #DaryLosu od Edipresse i Bobomio.pl) jest to, że ludzie z totalnie różnych bajek mogą porozmawiać o swoich pasjach, rozterkach i radościach – dzieci biegają sobie radości na placu zabaw jednym, czy drugim snując plany o wspólnym vlogu gameplayerowym Minecrafta, a starsi cieszą się swoim towarzystwem i twittują na żywo o tym jak żałować powinni ci, którzy nie przyszli.

Póki co udaje nam się utrzymać comiesięczny cykl, co nie jest łatwe, bo blogerski świat dość chaotyczny jest. Na szczęście mamy w naszej grupie takie skarby jak Marcin z bloga supertatatv, czy mąż mój osobisty z tato.mobi, którzy wiedzą, że warto podjąć wysiłek i ogarnąć towarzystwo i miejsce.

Informacje o kolejnych spotkaniach znajdziecie na grupie Facebookowej: Bloggers Family Wawa – cały czas szukamy nowych, fajnych miejsc przyjaznych zarówno blogerom w liczbie kilkudziesięciu, jak i ich dzieciom (stawiam, że przeciętnie jest ich kilkanaścioro), przetestujemy i zostawimy po sobie miłe wspomnienie.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>